היי, אני אור. מה נשמע?

עכשיו אני צריך לספר לכם סיפור מרגש, איך התחלתי לכתוב, התאהבתי בזה, ולמה אני אתאים לעסק שלכם. אבל זה פחות הסגנון שלי. תרשמו אור קורץ בגוגל או Or Kurts בפייסבוק, ואני בטוח שתיתקלו בלא מעט תכנים שלי. אני יוצר תוכן מעל עשור, במגוון תחומים.

ב-2019, אחרי שהייתי בעוד ראיון עבודה שלא התקדם, החלטתי שאני לא רוצה להיות שכיר יותר. אני רוצה ליצור לעצמי את העבודה שלי עם האנשים שאבחר לעבוד איתם, לכן אני גם לא לוקח כל עבודה, אבל אתם בטח יודעים את זה אם הייתם בעמוד הבית.

אם הגעתם עד פה לא נספר אולי בכל זאת סיפור מרגש על תוכן?

השנה 2008, אני בתקופת מבחנים בטכניון בפקולטת "הנדסת חומרים". משעמם. מאוד משעמם, אני כבר מבין שהבחירה שעשיתי (או עשו בשבילי) לא היתה הכי טובה, אבל סוחבים. בין מבחן למבחן, עוד לפני נטפליקס, אני מחפש משהו להעביר איתו את הזמן. נתקלתי בפורום נחמד על מכשירים סלולאריים. בהתחלה רק קראתי, ואז אזרתי אומץ ונרשמתי והתחלתי לכתוב, עוד ועוד, מדריכים, מאמרים, סקירות, ממש כתבתי ספרים שלמים. הבנתי שזהו, מצאתי את הייעוד שלי, אני אוהב לכתוב, אוהב להביע את עצמי, אוהב שאנשים מגיבים (אם כי זה לא חובה), ומתפתח דיון בנושא. 

לימים הקמתי אתר טכנולוגיה וגיימינג בשם TekTok (אני גם גיימר ומי שממש מתעניין אני משחק בעיקר סינגל, גוף שלישי, אוהב אינדי וקצת קו אופ, ואם מה שאמרתי סינית אז אתה לא מעוניינים בגיימינג)

פתחתי גם קבוצה בפייסבוק, הייתי כתב בוואלה, גיקטיים, חברות סטארטאפ, חברות IT, סייבר והרשימה נמשכת. הבנתי שאני אוהב לכתוב על טכנולוגיה, אבל לא רק עליה. עוד פרטים בדף הבית.

איך אני יכול לתרום לעסק שלך?

שאלה לא פשוטה, אבל אני עוד לא מכיר את העסק שלך, אז בוא נכיר קצת (לינק לעמוד אודות) ותוכל לספר לי על מה העסק ואני אנסה להבין איך אני יכול לקדם אותו. הנה כמה אופציות בקצרה:

חקר מילות מפתח לאתר וחקר מתחרים

להבין על מה האתר שלך מדבר היום, איך הנתונים שלו בגוגל מבחינת SEO ומבחינת המתחרים ולראות איך אפשר לשפר אותם.

קידום אתרים אורגני

קידום מאמרים לבלוג, או לאתר עצמו. המאמרים יתבססו על חקר מילות המפתח ונוכל לעקוב אחרי ההתקדמות האורגנית (בלי להוסיף כסף על קידום ממומן) של האתר באמצעות מגוון כלים מתקדמים, ואם נסתכל על מקרים דומים יש אפשרות להגיע לתוצאות יפות, אם כי כמובן שאין התחייבות לתוצאות ומי שמתחייב, שיהיה לו בהצלחה.

ייעוץ אסטרטגיית תוכן

יושבים שעתיים מול מחשב, ומנסים להבין איך אפשר לקדם את העסק. נמפה את הנכסים הדיגיטליים, נסתכל גם התזרים ונבין מה העסק צריך כרגע, ומה אפשר לעשות בשביל להשיג את זה. ניתן גם לבדוק את התכנים עצמם ואם אפשר גם לנטר אותם.

קופירייטינג

שירותי קופי לקמפיינים, לוגו, סלוגן. כל מה שהוא לא נחשב "תוכן ארוך", כולל מיקרו קופי.

תרגום תוכן

אני דובר אנגלית ועברית ברמת שפת אם (ותודה להורי שלקחו אותי לארה"ב כילד), ניתן לתרגם כל סוג תוכן מעברית לאנגלית והפוך, כולל עריכה והתאמה.

עוד משהו מעניין לסיום?

אני אוהב חתולים. מאוד. יש לי חתול אפור לבן שאני מדבר עליו בלי הפסק, אני מת עליו וקוראים לו קת'ולהו. זה לא קשור לתוכן אבל אני אמור לכתוב משפט אנושי ומרגש שיגורם לכם לחשוב שאני לא רובוט או משהו לא? מיאו.

מה אנשים אומרים?