מה היא פגישת ייעוץ אסטרטגיית תוכן?

ייעוץ אסטרטגיית תוכן הוא כנראה השירות שאני הכי אוהב לתת. כי אין לו הגדרה ספציפית או מדויקת. קשה להסביר במה מדובר בלי לחוות את זה. 

השירות כולל פגישה איתי, שבה אנחנו בוחנים את כל הנכסים הדיגיטלים שלכם: עמוד פייסבוק עסקי, אתר אינטרנט, אינסטגרם, לינקדאין, טיקטוק, פודקאסט, רשימת דיוור ועוד.

לאחר הניפוי, אנחנו עוברים על כל נכס דיגיטלי לראות מה הוא עושה היום ומה הוא יכול או צריך לעשות בעתיד, מבחינת תוכן.

איך פגישת ייעוץ אסטרטגיית תוכן יכול לעזור לעסק שלכם?

לדוגמה, נניח שיש לכם אתר אינטרנט, אבל אין לכם בלוג, או שהבלוג שלכם דל מאוד בתוכן. אני אבחן את הנתונים של האתר בגוגל ואעזור לכם להבין איך להקים או לקדם את הבלוג הקיים בעזרתי או ללא עזרתי.

כן, שמעתם נכון, אני לא עושה את הפגישה הזאת בשביל להפוך אתכם ללקוחות שלי באופן מלא, מטרת פגישת ייעוץ אסטרטגיית תוכן היא להסביר לכם מה אתם צריכים לעשות. אתם תבחרו עם מי אתם רוצים לעשות את זה. יש לקוחות אשר ירצו לבצע את האסטרטגיה לבד, ויש כאלו שירצו לקחת איש מקצוע. הכל תקין ואני פה לענות על כל השאלות שיש לכם.

צברתי ניסיון עשיר במגוון תחומים, כולל עבודה עם עובדים, ספקים (הייתי גם בצד השני) וכן הלאה. בפגישה אתם יכולים לשאול אותי כל העולה על רוחכם בכל תחום.

רוצים לקבוע איתי פגישת ייעוץ אסטרטגיית תוכן ולקדם את הנכסים הדיגיטליים שלכם לשלב הבא? לחצו כאן.

לא מה שחיפשתם?

הנה עוד ממה שאני עושה

חקר מילות מפתח

רוצים להיות בעמוד הראשון של גוגל? הדרך לשם לא פשוטה והיא מתחילה בחקר מילות מפתח מדויק המתאים לתחום הכללי של העסק שלכם.

תרגום תוכן

אנגלית לעברית וגם הפוך, עברית לאנגלית. אם יש לכם פיסת תוכן באחת משתי השפות, זה אפשרי. תרגום איכותי המתייחס גם לתוכן ולא רק למילים עצמן.

קופירייטינג

מודעה מהפנטת, קמפיין ממגנט ועוד סופרלטיבים. כל המוצרים האלו, משותפים לדבר אחד: קופירייטינג או קופי בקיצור. אם אתם צריכים סלוגן, סיסמה או אפילו שם לעסק, אתם צריכים קופי.

קידום אתרים אורגני

אני מאמין גדול בתוכן איכותי. רק תוכן איכותי, לא בהכרח בכמויות, יוביל לתוצאות וגם ישאיר את הגולשים לרצות עוד. זו המטרה זה המשחק.