הקורס המשודרג "לצאת אל האור"

לכותבות וכותבי תוכן שרוצים להיכנס לתחום ולהתפרנס מכתיבת תוכן מהבית בעזרת AI

מה נותן לי הקורס המשודרג של "לצאת אל האור" בעזרת AI?

קורס כתיבת תוכן מהבית

השוק תמיד היה מאתגר לכותבות וכותבי תוכן, ובשנים האחרונות בעקבות הגידול של כלים אוטומטיים כמו ChatGPT ודומיהם הוא מאתגר עוד יותר.

אני ככותב תוכן מעל 15 שנים לא ראיתי משהו כזה בכל חיי. ישנם לקוחות שלוקחים את התוכן שה-AI נותן להם, ופשוט מדביקים אותו במוצרים שלהם, באתרים שלהם, ברשתות החברתיות, ולפעמים זה עובד. אבל עדיין, בהרבה מקרים נדרשת עין נוספת, אנושית, שתעבור על התכנים, וכן, גם אם אנחנו משתמשים בכלי ה-AI, וזו לא בושה, אנחנו גם צריכים לעבור לראות שהכל תקין.

בקורס המשודרג של "לצאת אל האור" הוספתי חלק מיוחד של כלי AI. אי אפשר להתעלם מהם, מדובר בכלים חזקים לכל מי שעוסק בתוכן. כלי ה-AI מאפשרים לנו להמשיך לעבוד בקלות ובמהירות, וגם מסייעים למי שאין לא הרבה ניסיון. 

בנוסף, אני מסייע לכם לפתוח תיק עוסק פטור ללא עלות* מול רואה חשבון מקצועי כדי שהכל יתקתק כמו שצריך, אתם רק תתמקדו בלהביא עבודה.

אין צורך להגיע למשרדי הלקוח, מקבלים את העבודה במייל או אפילו בווטסאפ, ומתחילים לעבוד, בזמנים ובתנאים שנוחים לכם. העבודה מהבית מתאימה גם לאמהות, ולשכירים שרוצים עוד קצת הכנסה.

למרות שלא כל העבודות יתנו שכר גבוה, בהחלט ניתן להשלים הכנסה ולעבוד בערבים ולקבל עוד כמה אלפי שקלים בחודש.

מה לומדים ומקבלים מהקורס המשודרג?

רקע קצר על איך מגיעים לכתיבת תוכן מהבית? איך זה עובד? האם כתיבת תוכן קשורה לעבודות סטודנטים?

נלמד לעבוד עם נוסחה ייחודית שמאפשרת לתמחר כל עבודה. בנוסף, נלמד איך מייצרים ביחד תיק עבודות שהוא יהיה כרטיס הביקור שלנו והדרך להראות ללקוח את המקצועיות שלנו. כמו כן, נקבל טמפלייט להצעת מחיר.

נלמד על כלים פופולריים כמו ChatGPT ו-Bard AI, מנקודת מבט של יוצרי תוכן ונלמד להוציא תוצאות מקצועיות שלא נראים כמו תוצאה של מכונה. בנוסף, נלמד גם להפיק תמונות מ-AI בקלות.

נסקור את ההתנגדויות המרכזיות שכותבי תוכן נתקלים בהן, ונלמד ביחד איך להתגבר עליהן.

נגלה איך לאתר עבודות איכותיות ואיך להימנע מכאלה שלא.

תצטרפו לקבוצת הווטסאפ של הבוגרים ונוכל ביחד לסנן הצעות עבודה, עד לסגירה עם הלקוח על הצעת המחיר.

הטבות נוספות ומה עוד מקבלים?

תיק עבודות מקצועי​

תיק העבודות כולל 3 פוסטים שיווקיים ומאמר מקצועי. תיק העבודות ישמש כ"קורות חיים" לעצמאי.ת כדי להראות את המקצועיות ולהתקבל לעבודות.

הטבה 2

כל משתתפי הקורס מקבלים גישה מלאה לקבוצת הווטסאפ של בוגרי הקורס לתמיכה ועזרה גם אחרי סיום הקורס.

הטבה 1

כל משתתפי הקורס זכאים לפתיחת תיק בעוסק פטור ללא עלות* מול רואה חשבון מומחה בתחומו. ההטבה בשווי: 500 ש"ח.

כמה אפשר להרוויח מכתיבת תוכן מהבית?

בעוד שהכסף שנקבל מכתיבת תוכן תלוי בהרבה גורמים כמו מקצועיות, סוג העבודה, תקציב הלקוח ועוד, ניתן להעריך הכנסה ממוצעת לפי נתונים קיימים שאני מכיר וגם קיבלתי.

כתיבת פוסטים לפייסבוק, לינקדאין ואינסטגרם – 1800 ש"ח בממוצע כל חודש.

כתיבה של 10 מאמרים בחודש הכוללים עד 500 מילים למאמר – 3500 שח בממוצע כל חודש.

למה בניתי את הקורס המשודרג "לצאת אל האור"?

אני מאמין שכל אחד יכול להתפרנס מתוכן מהבית. מדובר בהשקעה מסיימת בשביל ליצור את התשתית, אבל כתיבה כולנו בלאו הכי עושים כל יום, כל היום, וכלי ה-AI החדשים יכולים לעזור לנו בזה. ברשתות החברתיות, במיילים ואפילו בווטסאפ. בקורס המשודרג נוכל לייצר בסיס במהרה ולמצוא לקוחות שרוצים בשירותינו בלי לצאת מהבית.

למי הקורס מתאים?

הקורס מתאים לכל מי שנמאס לו להיות בראיונות עבודה ולקבל סירוב, או מי שמרגיש שהמחירים שהוא נותן לכתיבת תוכן הם נמוכים ולא מצליח לפרוץ את תקרת הזכוכית. בשדרוג האחרון של הקורס, הוא הותאם גם לכותבות וכותבים שאומרים להם שהכתיבה "נראית כמו AI", או שה-AI "מנצח" אותם בהצעות המחיר.

הערה: בקורס תעבדו ולא רק תקשיבו למצגת. אני מאמין שעבודה מגיעים לתוצאות. נשתמש בכלי AI, אבל הם לא יבצעו לנו 100% מהעבודה.

קצת עלי - מי הוא אור קורץ?

אני עוסק בתוכן מעל 15 שנה. הקמתי עסק ב-2019, לא היו לי הרבה הכנסות, למרות הניסיון הרב שלי. וסיימתי את השנה עם החזר ממס הכנסה בגלל ההכנסות הנמוכות שלי.

עשיתי שינוי מחשבתי ב-2020 – העלתי מחירים ושניתי גישה והלקוחות התחילו להגיע. היום אני עובד רק מהבית מול לקוחות גדולים במשק ואנשים פרטיים ומקבל סכומים מכובדים שמאפשרים לי חופש לעבוד בעבודות שאני באמת רוצה מתי שאני רוצה. פרצתי את תקרת הזכוכית של העסק שלי ואני רוצה להעביר את הידע שלי לכותבות וכותבים אחרים וכך כל התחום יצמח ויתקדם. 

אני מבטיח לכם שלא ראיתם קורס מקצועי כל כך. אני אפילו עוזר לכם לפתוח עוסק פטור, בשביל שכל מה שתצטרכו הוא להביא את הלקוחות ואת הכסף.

בנוסף, אני מלמד איך כלי AI עוזרים לנו לכתוב מהר ובאופן איכותי כדי שנעבוד קצת פחות קשה ועדיין נביא תוצאות מרשימות ללקוחות.

סיימו את הקורס ורוצים להשוויץ

נועה

מה נועה מטבעונלי - אוכל בייתי במשלוח, אומרת על הקורס:

למה בחרת בי?
אני כותבת בתחילת דרכי. הייתי קלולס, זה היה סוג של הימור בשבילי ורציתי לקבל תחושת ביטחון לקבל את עולם התוכן בצורה מקצועית, אתה היית היחיד שהציע משהו שנראה לי מעניין.

מה הרווחת מהקורס?
ביטחון, הרבה ביטחון, לעמוד מול לקוח, ביטחון בכתיבה שלי וביכולות שלי בכתיבה וביכולת שלי להפיק משהו שהוא איכותי. גם קיבלתי הרבה ידע שלא היה לי לפני כן.

מה גרם לך להמשיך איתי לעוד מוצרים/סדנאות?
כי אני מבסוטית ומרוצה מהתוצאה ומרוצה ממה שזה נתן לי ובעד להמשיך להעשיר את הידע שלי, אם כבר מצאת מקור טוב למשהו טוב אז כדי להמשיך איתו הלאה, ולא להתפזר.

דוד

מה דוד שיתף אחרי סיום הקורס?

מבנה הקורס המשודרג:

הקורס המשודרג כולל מפגש אחד של שלוש שעות מולי בגוגל מיט (כמו זום). המפגש יכלול מצגת ותינתן אפשרות לשאול שאלות תוך כדי ולעשות הפסקות. בסוף המפגש ינתנו שיעורי בית, אבל אל דאגה, ה-AI יעזור לנו. 🤖

זמני הקורס המשודרג:

הקורס אישי ומתקיים מולי בגוגל מיט (כמו זום). הזמנים המועדפים הם בין 13:00-10:00 בכל ימות השבוע.
תיאום לזמנים אחרים יעשה מולי בווטסאפ כאן על בסיס מקום פנוי וזמינות.

הקורס המשודרג "לצאת אל האור"

1499
999 מחיר מיוחד לחרבות ברזל
  • רק 333 שח בחודש למשך 3 חודשים!
  • עלות הקורס היא הוצאה מוכרת.
  • המחיר כולל מעמ.
  • המחיר והפורמט נתונים לשינוי בכל רגע נתון. ט.ל.ח
לזמן מוגבל

*פתיחת תיק עוסק פטור ללא עלות מותנת בהתחייבות לשנה.