מה זה קופירייטינג?

קופירייטינג היא מילה גדולה הכוללת בתוכה מגוון של תתי-נושאים. אני אוהב להגדיר קופירייטינג כ"כל מה שהוא לא כתיבת מאמרים". זו לא ההגדרה הכי מדויקת אבל אם אתם מחפשים שירותי קופירייטינג לאתר שלכם, הגעתם כנראה למקום הנכון.

קופירייטינג, או קופי בקיצור יכול להיות: מציאת לוגו, יצירת סלוגן, יצירת קמפיין, מיקרוקופי, מציאת כותרת ועוד.

אפשר לאגד את כל סוגי התוכן, שהוא קצר בדרך כלל, לקופי. בדרך כלל משתמשים בקופירייטינג בנוסף לכותבי תוכן, אבל פה תקבלו הכל בחבילה אחת.

איך קופירייטינג יכול לעזור לעסק שלכם?

קופירייטינג טוב יכול להיות השירות אשר יביא את העסק שלכם למקום שאתם רוצים שהוא יהיה, בין אם מדובר על מכירות, חשיפה, וכו'. קופי טוב, הוא קופי שמדבר לקהל היעד, ומביא את הרעיון המרכזי שהשירות/מוצר רוצה להעביר והלקוח מחפש ומכיר.

קשה לתאר מה קופי עשה או בכלל מה זה, בלי דוגמה.

אז בואו ניקח את הום סנטר. "תשאלו את דודו, מהום סנטר", מכירים? זה אחלה קופי. תחשבו כמה אנשים ישבו וחשבו על משפט אחד קצר בעל 5 מילים בלבד. ותראו איזה אפקט יש לו על הלקוחות ובכלל על המותג. אז אפשר כבר להבין שקופי לא מתמחרים לפי מילה, אולי לפי שעה. 

רוצים משהו יותר עדכני. מכירים את הבחור של טריוואגו? נו הג'ינג'י החמוד הזה שמציע לכולם לחפש מלונות? אז אחרי הקורונה הוא כבר לא מציע לכם מלונות, אלא משהו אחר, אבל רוכב על הגל של הצעת המלונות. הבחור אגב הוא אורי שילו, והוא די מבריק.

רוצים לשמוע עוד? בואו נדבר על זה.

לא מה שחיפשתם?

הנה עוד ממה שאני עושה

חקר מילות מפתח

רוצים להיות בעמוד הראשון של גוגל? הדרך לשם לא פשוטה והיא מתחילה בחקר מילות מפתח מדויק המתאים לתחום הכללי של העסק שלכם.

תרגום תוכן

אנגלית לעברית וגם הפוך, עברית לאנגלית. אם יש לכם פיסת תוכן באחת משתי השפות, זה אפשרי. תרגום איכותי המתייחס גם לתוכן ולא רק למילים עצמן.

קידום אתרים אורגני

אני מאמין גדול בתוכן איכותי. רק תוכן איכותי, לא בהכרח בכמויות, יוביל לתוצאות וגם ישאיר את הגולשים לרצות עוד. זו המטרה זה המשחק.

ייעוץ אסטרטגיית תוכן

המוצר הכי נחשק. טוב לא באמת אבל הוא צריך להיות. 14 שנה של ניסיון בתחום, בטוח יש לכם משהו שאתם צריכים בו חידוד? אסטרטגייה לטראפיק לאתר? עבודה על קידום אורגני? עזרה עם שיווק ביוטיוב. אם יש לכם שאלה על מוצר תוכן לי יש כנראה את התשובה.