את עירית הכרתי במסגרת מפגש נטוורקינג, וידעתי שאני יכול לסייע לה עם האתר. אחרי מספר מאמרים ולא מעט שעות אופטימיזציה הגענו למיקומים גבוהים והאתר התמלא בתוכן. אני עדיין רגיש ללקטוז, אבל מת על השוקולדים של עירית.

טל סעדון הוא תותח ובחור מקסים שנהנתי לעבוד מולו ועם העסק שלו, "טלסה" סוכנות דיגיטל. יצרתי תוכן לאתרים, לרשתות החברתיות וגם לבלוג באתר. העבודה זרמה ועסקה בנושאי הדיגיטל והריטייל.

קשה למקד למשפט אחד את העבודה שאני עושה לאלעד מערכות תוכנה. אפשר בפשטות לומר שאני כתב הבית. ניוזלטרים, כתבות יחצ, שיפוץ עמודים באתר הקיים, תרגום ואפילו טפטים לקיר. התמקדות ב-CRM, BI וחווית לקוח. העבודה עם אלעד מערכות תוכנה לא נגמרת, בדיוק כמו התחום התחרותי שהם נמצאים בו.

Elad Systems Logo

ב- Tech.Markteing House of Digital העבודה הייתה מול לקוחות החברה. עבדתי מול חברת כללית אסתטיקה ועשיתי עבורם עבודות תוכן שנועדו לפרינט. היה מאתגר לכתוב על נושא הבריאות ואסתטיקה כאשר אין לי רקע בנושא. הצלחתי במשימה.

בן אשכנזי חבר ובחור מקסים שרצה לקדם את ערוץ היוטיוב שלו ולמצב את השם שלו ברחבי הרשת. נפגשנו לשיחת אסטרטגיית תוכן ומפינו את כל הנכסים הדיגיטליים שלו. ניסינו להבין מאיפה אפשר לצמוח ומה צריך לעשות בשביל להגיע לשם.

את יוסי, המייסד של Y4PC, הכרתי ב"ברנז'ה" של כתבי הטכנולוגיה. ידעתי שאני רוצה לקדם את האתר שלו, טכנולוגיה היא החיים. עשינו כתבות מחקר, ראיונות וגם קצת חדשות, כי צריך. כיף לחזור "הביתה" וכיף לכתוב על הנושאים שמניעים אותנו קדימה.